Publications Office of the EU
Regatul Unit-Belfast: Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Regatul Unit-Belfast: Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul

  • Contract atribuit
    17/10/2016
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Northern Ireland Housing Executive
Locul de executare
NUTS code: UKN Northern Ireland
Locația achizitorului
NUTS code: United Kingdom
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55000000 Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
201,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
96,000.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

The Housing Centre is the Headquarters building of the Northern Ireland Housing Executive, who is responsible for the delivery of a comprehensive housing service throughout the province. The Housing Centre accommodates approximately 680 staff in an 8 storey office block and is located at 2 Adelaide Street in Belfast City Centre, BT2 8PB. The Housing Executive is seeking to appoint a Contractor who will provide a consistently high standard of catering for staff and visitors to the building. Meetings and training courses are held on site for which the Contractor will be required to provide a range of catering services including the provision of a coffee shop service throughout the working day to accommodate variable working practices of staff.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
201,000.00
Valoare contractată finală
96,000.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: OCS Group UK Limited
Adresa poștală: 3 Grove Road
Localitatea: Solihull
Codul poștal: B91 2AG
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.