Publications Office of the EU
Italia-Tolentino: Saci şi pungi din polietilenă pentru deşeuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Tolentino: Saci şi pungi din polietilenă pentru deşeuri

  • Publicată
    19/01/2022
  • Termenul-limită
    15/02/2022
  • Deschiderea ofertelor
    16/02/2022
  • Contract atribuit
    24/05/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
COSMARI S.R.L. – TOLENTINO (MC)
Locul de executare
NUTS code: ITI33 Macerata
Locația achizitorului
NUTS code: ITI33 Macerata
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44613800 Containere pentru deşeuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
756,250.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
756,250.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
90536192C0
Descriere

Accordo Quadro con un unico operatore economico per l’affidamento della ‘Fornitura sacchetti raccolta rifiuti etichettati con tecnologia RFID’

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Cosmari
Localitatea: Tolentino
Codul NUTS: ITI33
Țara: ITA
Adresa principală: www.cosmarimc.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/02/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
756,250.00 EUR
Valoare contractată finală
756,250.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SMP SRL
Adresa poștală: Via Foggia, n. 45/47
Localitatea: Barletta
Codul poștal: 76121
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.