Publications Office of the EU
Franţa-Angers: Vaccinuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Angers: Vaccinuri

  • Publicată
    12/07/2016
  • Termenul-limită
    17/08/2016
  • Deschiderea ofertelor
    17/08/2016
  • Contract atribuit
    06/10/2016
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Département de Maine-et-Loire
Locul de executare
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Locația achizitorului
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651600 Vaccinuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
209.86 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
13
Numărul de referință al procedurii
FCS/2016/14
Descriere

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Département de Maine-et-Loire
Numărul de înregistrare național: 22490001900015
Adresa poștală: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Localitatea: Angers Cedex 9
Codul NUTS: FR512
Codul poștal: 49941
Țara: FRA
Persoană de contact: Service de la commande publique et des assurances
Adresa principală: http://www.maine-et-loire.fr
Electronic via:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/08/2016 15:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.