Publications Office of the EU
Norvegia-Kviteseid: Bidoane pentru deşeuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegia-Kviteseid: Bidoane pentru deşeuri

  • Publicată
    23/10/2019
  • Termenul-limită
    19/11/2019
  • Deschiderea ofertelor
    19/11/2019
  • Contract atribuit
    21/11/2019
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Renovest IKS
Locul de executare
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Locația achizitorului
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44616200 Bidoane pentru deşeuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1.00 NOK
Numărul de referință al procedurii
19/086
Descriere

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/11/2019 12:01
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1.00 NOK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Namdal Ressurs AS
Adresa poștală: Verftsgata48
Localitatea: Namsos
Codul poștal: 7800
Țara: NOR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.