Publications Office of the EU
LUCRĂRI DE TRATAMENT AL FILMULUI ȘI ÎMBUNĂTĂȚIRI ALE ETAPEI GRIÑÓN - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

LUCRĂRI DE TRATAMENT AL FILMULUI ȘI ÎMBUNĂTĂȚIRI ALE ETAPEI GRIÑÓN

  • Publicată
    06/04/2022
  • Termenul-limită
    14/06/2022
  • Contract atribuit
    30/06/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Locul de executare
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45240000 Lucrări de construcţii de lucrări hidraulice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
208/2019
Descriere

PUNEREA ÎN APLICARE A „LUCRĂRILOR ȘI ÎMBUNĂTĂȚIRILOR ETAPEI GRIÑÓN”

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Localitatea: MADRID
Codul NUTS: ES30
Țara: ESP
Adresa principală: www.canaldeisabelsegunda.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Adresa poștală:
Localitatea: MADRID
Codul poștal:
Țara: ESP

Denumirea oficială: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: MADRID
Codul poștal:
Țara: ESP

Denumirea oficială: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Adresa poștală:
Localitatea: Santiago de Compostela
Codul poștal:
Țara: ESP

Denumirea oficială: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Madrid
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.