Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie

  • Publicată
    07/10/2020
  • Termenul-limită
    10/11/2020
  • Deschiderea ofertelor
    10/11/2020
  • Contract atribuit
    14/04/2021
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Polskie Koleje Państwowe S.A.
Locul de executare
NUTS code: PL63 Pomorskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
133,650.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
54,873.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
KFZ/2020/WNP-011783
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi inżyniera kontraktu pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach realizacji Zadania Inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Szymankowo”.
Uwaga: ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości tekstu w ogłoszeniu, szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ, która wraz z załącznikami zamieszczona została na Platformie Zakupowej pod adresem:https://pkp.eb2b.com.pl.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://pkp.eb2b.com.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/11/2020 12:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
133,650.00 PLN
Valoare contractată finală
54,873.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kabis Consulting Konrad Piesyk
Adresa poștală: ul. Wały Dwernickiego 117/121, lok. P211
Localitatea: Częstochowa
Codul poștal: 42-202
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.