Publications Office of the EU
D-Neu-Isenburg: Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

D-Neu-Isenburg: Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe

  • Publicată
    03/05/2012
  • Termenul-limită
    12/06/2012
  • Deschiderea ofertelor
    12/06/2012
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Der Magistrat der Stadt Neu-Isenburg
Locul de executare
NUTS code: DE71C Offenbach, Landkreis
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44160000 Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
15/12
Descriere

Technische Dämmung.
Heizungstechnik:
— Wärmedämmung für Rohrleitungen ohne Ummantelung DN 15 - DN 100 ca. 250 m,
— Wärmedämmung für Rohrleitungen mit Ummantelung und ALU-Blechmantel DN 15 - DN 125 ca. 150 m,
— Dämm-Manschetten für Armaturen ca. 80 Stk,
— Wärmedämmung DIN 4140 an Rohrleitungen 50 m.
Lüftungstechnik:
— Dampfdiffusionsdichte Dämmung von Lüftungskanälen ca. 340 m²,
— Wärmedämmung von Lüftungskanälen ca. 1 900 m²,
— Wärmedämmung von Lüftungsrohren ca. 320 m,
— Kältedämmung von Rohren ca. 90 m.
Sanitärtechnik:
— 1 000 m Schwitzwasserdämmung an Trinkwasserleitungen DN 12 bis DN 80,
— 860 m Wärmedämmung an Trinkwasserleitungen DN 12 bis DN 50,
— 260 m Schwitzwasserdämmung an Regenwasserleitungen DN 40 bis DN 150.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/06/2012 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.