Publications Office of the EU
România-Drobeta-Turnu Severin: Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Drobeta-Turnu Severin: Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată

  • Publicată
    19/02/2015
  • Termenul-limită
    06/04/2015
  • Deschiderea ofertelor
    07/04/2015
  • Contract atribuit
    30/04/2015
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Locul de executare
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
98310000 Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
302,400.00 RON
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/04/2015 18:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
302,400.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SC Budu Com Mixt SRL
Adresa poștală: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Localitatea: Drobeta-Turnu Severin
Codul poștal: 220037
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.