Publications Office of the EU
Luxemburg-Rumelange: Vehicule de curăţare a străzilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Luxemburg-Rumelange: Vehicule de curăţare a străzilor

  • Publicată
    23/12/2019
  • Termenul-limită
    29/01/2020
  • Deschiderea ofertelor
    29/01/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Administration communale de Rumelange
Locul de executare
NUTS code: LU00 Luxembourg
Locația achizitorului
NUTS code: LU00 Luxembourg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144430 Vehicule de curăţare a străzilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
250,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
1902154
Descriere

Fourniture d’une balayeuse.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Administration communale de Rumelange
Adresa poștală: 2, place Grande-Duchesse Charlotte
Localitatea: Rumelange
Codul NUTS: LU00
Codul poștal: L-3710
Țara: LUX
Adresa principală: http://rumelange.lu/
Electronic via:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=19266&orgAcronyme=t5y
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/01/2020 11:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
250,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.