Publications Office of the EU
Ungaria-Budapesta: Îmbrăcăminte de uz profesional - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungaria-Budapesta: Îmbrăcăminte de uz profesional

  • Publicată
    22/12/2017
  • Termenul-limită
    02/02/2018
  • Contract atribuit
    15/02/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Országgyűlés Hivatala
Locul de executare
NUTS code: HU110 Budapest
Locația achizitorului
NUTS code: HU110 Budapest
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
18110000 Îmbrăcăminte de uz profesional
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
385,000,000.00 HUF
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
384,950,000.00 HUF
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

1. rész: A közbeszerzési dokumentumokban szereplő követelményeknek, műszaki leírásnak megfelelő szolgálati alsó- és felsőruházati termékek az Országgyűlési Őrség számára.
A közbeszerzés (1. rész) mennyisége:
Az Ajánlatkérő által megvásárolandó termékek minimális mennyisége:
Szolgálati zubbony 1500 db
Szolgálati ing 1000 db
Szolgálati póló 2500 db
Szolgálati nadrág 1500 db
Szolgálati többfunkciós nadrág 500 db
Szolgálati többfunkciós kabát 500 db
Szolgálati esővédő kabát 500 db
Szolgálati sapka 500 db
Szolgálati téli sapka 500 db
Szolgálati csősál 500 db
Szolgálati bakancs 500 pár
Szolgálati bakancs talpbetét 1000 pár
Szolgálati zokni - vékony 2000 pár
Szolgálati zokni - vastag 2000 pár
Szolgálati aláöltözet alsó - vékony 1000 db
Szolgálati aláöltözet felső - vékony 1000 db
Szolgálati aláöltözet alsó - vastag 1000 db
Szolgálati aláöltözet felső - vastag 1000 db
Vételi jog:
Ajánlatkérő vételi jogot (opció) köt ki a maga számára a közbeszerzés tárgyát képező (1. rész körébe eső) termékekre – a felmerülő szükségleteknek megfelelően – a közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés teljes időtartamára.
A vételi jog gyakorlására rendelkezésre álló összeg áfa nélkül: 358 500 000 Ft és az Ajánlatkérő által (az 1. rész körébe tartózó) megvásárolandó termékek minimális mennyiségére vonatkozóan a nyertes ajánlattevő ajánlatában meghatározott – áfa nélkül számított – ajánlati ár különbözete.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Országgyűlés Hivatala
Numărul de înregistrare național: AK05934
Adresa poștală: Országgyűlés Hivatala, Közbeszerzési Iroda, H-1054 Budapest, Széchenyi rkp.19. VI. em. 619. iroda
Localitatea: Budapest
Codul NUTS: HU110
Codul poștal: 1054
Țara: HUN
Persoană de contact: Országgyűlés Hivatala, Közbeszerzési Iroda, H-1054 Budapest, Széchenyi rkp.19. VI. em. 619. iroda
Adresa principală: http://www.parlament.hu
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.