Publications Office of the EU
Danemarca-Odense: Lucrări de construcţii de clădiri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danemarca-Odense: Lucrări de construcţii de clădiri

  • Publicată
    26/05/2017
  • Termenul-limită
    23/06/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fjernvarme Fyn A/S
Locul de executare
NUTS code: DK031 Fyn
Locația achizitorului
NUTS code: DK031 Fyn
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

1 — Halmlager med kapacitet til cirka 2 800 Heston halmballer (dvs. baller med omtrentligt mål på LxBxH = 2 500 x 1 200 x 1 200 mm) inklusive modtagefaciliteter for lastvogne herunder støvsugeranlæg, bygnings-el og –VVS samt ventilation, desuden pilotering af fundament.
2 — Opberedningsbygning, hvor transportbånd transporterer hestonballer ab lager til fordelingsbord til fire neddelingslinjer.
3 — Chaufførtoilet bestående af toiletunit med toiletter og håndvaske til brug for lastbilchauffører.
4 — Veje og belægninger.
5 — Retablering af det resterende byggepladsareal med udlægning af muld og græssåning.
Opgaven udbydes i totalentreprise.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Fjernvarme Fyn A/S
Numărul de înregistrare național: 36474718
Adresa poștală: Havnegade 120
Localitatea: Odense C
Codul NUTS: DK031
Codul poștal: 5000
Țara: DNK
Persoană de contact: Dorthe Due
Adresa principală: www.fjernvarmefyn.dk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.