Publications Office of the EU
CSS PC-FIB-22012.F1+F2 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

CSS PC-FIB-22012.F1+F2

  • Publicată
    08/08/2025
  • Termenul-limită
    18/09/2025
  • Deschiderea ofertelor
    28/10/2025
  • Contract atribuit
    04/03/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES511 Barcelona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71317210 Servicii de consultanţă sanitară şi de siguranţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
223,385.19 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
223,385.19 EUR
Numărul de referință al procedurii
CSS. PC-FIB-22012.F1+1
Descriere

Contract de servicii de asistență tehnică de mediu pentru lucrările din cadrul proiectului de construcție privind suprimarea trecerii la nivelul PN08 și integrarea urbană și extinderea stației Igualada de pe linia Llobregat-Anoia a Căilor Ferate ale Generalitat din Catalonia. Lucrări civile, integrare rutieră, catenară și urbană. Cheie: PC-FIB-22012.F1

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/Infraestructures
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/Infraestructures
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/10/2025 09:25
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Precio
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 45.00
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Otros criterios cualitativos
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 25.00
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Otros criterios cualitativos
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2.50
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Otros criterios cualitativos
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 27.50
Valoarea estimată
223,385.19 EUR
Valoare contractată finală
223,385.19 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PrevenConsult Barcelona SL
Adresa poștală:
Localitatea: Matadepera
Codul poștal: 08029
Țara:
Denumirea oficială: PrevenConsult Barcelona SL
Adresa poștală:
Localitatea: Matadepera
Codul poștal: 08029
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.