Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Publicată
    27/03/2025
  • Termenul-limită
    05/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    05/05/2025
  • Contract atribuit
    13/06/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
-1.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Descriere

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.evergabe-online.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
http://www.evergabe-online.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/05/2025 08:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.