Publications Office of the EU
Regatul Unit-Derry: Programe de acţiune comunitară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Regatul Unit-Derry: Programe de acţiune comunitară

  • Publicată
    07/11/2023
  • Termenul-limită
    08/12/2023
  • Deschiderea ofertelor
    08/12/2023
  • Contract atribuit
    30/04/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Derry City and Strabane District Council
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: UKN0A Derry City and Strabane
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85322000 Programe de acţiune comunitară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
199,500.00 GBP
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
196,692.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Derry City și Consiliul Districtual Strabane invită furnizorii să liciteze pentru un program PeacePlus Inspire, Enthuse și Equip. Un proiect de 3 ani care se concentrează pe oferirea unei suite de Open College Network (OCN) Nivelul 1,2,3 în cursuri legate de dezvoltarea comunității, o serie de vizite la fața locului și sesiuni de conștientizare a comunității. Combinația de cursuri oferite ar trebui să includă dezvoltarea comunitară generalistă, abilitățile de voluntariat, activitățile pentru tineret, diversitatea / bunele relații / egalitatea, facilitarea sănătății comunitare sau facilitarea generală sau cursuri cu conținut foarte similar. Combinația trebuie să includă acreditări la o serie de niveluri (și anume, nu toate cursurile de nivel 1, ci și cursurile de nivel 2 și 3, care pot construi cu adevărat capacitatea unei persoane). Fiecare persoană, indiferent de curs, trebuie să aibă posibilitatea de a experimenta cel puțin o vizită la fața locului în afara sălii de clasă. Scopul proiectului este de a extinde baza actuală de voluntari și capacitatea comunității de a face față viitorului și de a susține comunitatea.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://etendersni.gov.uk/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/12/2023 12:30
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
199,500.00 GBP
Valoare contractată finală
196,692.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: North West Regional College
Adresa poștală:
Localitatea: Derry
Codul poștal: BT48 7AL
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.