Publications Office of the EU
Slovacia-Nitra: Echipament audiovizual - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovacia-Nitra: Echipament audiovizual

  • Publicată
    12/07/2023
  • Termenul-limită
    15/08/2023
  • Anulată
    15/09/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Mesto Nitra
Locul de executare
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Locația achizitorului
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
32321200 Echipament audiovizual
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,046,224.60 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
01/2023/KC
Descriere

Predmetom zákazky je dodávka a montáž audio, video a svetelnej techniky pre Kreatívne centrum Nitra, v rozsahu prílohy súťažných podkladov.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Mesto Nitra
Numărul de înregistrare național: 00308307
Adresa poștală: Štefánikova trieda 60
Localitatea: Nitra
Codul NUTS: SK023
Codul poștal: 95006
Țara: SVK
Persoană de contact: Mgr. Viktor Moravec
Adresa principală: www.nitra.sk
Electronic via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/43540/summary
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.