Publications Office of the EU
S3 Weinviertler Schnellstraße, SAB Göllersdorf Großstelzendorf, Statisch konstruktive Nachprüfung Kunstbauten - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S3 Weinviertler Schnellstraße, SAB Göllersdorf Großstelzendorf, Statisch konstruktive Nachprüfung Kunstbauten

  • Publicată
    25/02/2025
  • Termenul-limită
    12/03/2025
  • Deschiderea ofertelor
    12/03/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-AG vertreten durch die ASFINAG Baumanagement GmbH
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: AT130 Wien
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
ProVia ID: 130463
Descriere

Die gegenständliche Dienstleistung umfasst die statisch konstruktive Nachprüfung der Kunstbauten (Einreichplanung, Ausschreibungsplanung und Detailplanung (Option)) des Sicherheitsausbaus auf der S 3 Weinviertler Schnellstraße im Abschnitt Göllersdorf – Großstelzendorf von ca. km 14,400 bis ca. km 17,200.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://provia.at
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://provia.at
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/03/2025 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Qualität
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 70
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.