Publications Office of the EU
Furnizare utilaje asfaltare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare utilaje asfaltare

  • Contract atribuit
    15/12/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
UM 02032 CLUJ-NAPOCA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: RO113 Cluj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
43312000 Utilaje pentru instalarea îmbrăcămintei rutiere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
999,200.00 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
14619075_2023_PAAPD1432306
Descriere

Contracte de furnizare utilaje pentru asfaltare, defalcate pe 6 loturi :Buldoexcavator-1bucată, Autograder-1bucată, Compactor rulou-1bucată, Freză asfalt-1bucată, Perie mecanică-1bucată, Autobasculantă 6x4-1bucată. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 10-a zi inainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161, alin (1) din Legea 98/2016. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 12 zile, conform art. 160, alin. (1) din Legea 98/2016.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.