Publications Office of the EU
Franţa-Lille: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Lille: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    12/10/2013
  • Termenul-limită
    12/11/2013
  • Contract atribuit
    01/07/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Partenord Habitat
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
9,145,916.38 EUR
Numărul de referință al procedurii
13341
Descriere

marché public de travaux en conception-réalisation pour la construction de 200 logements étudiants (studios), un logement de fonction et locaux de service associés, 150 places de stationnement extérieur et espaces verts, boulevard de l'ouest à Villeneuve d'Ascq, dans le cadre du "Plan Campus" lancé par le CROUS

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Voir la rubrique VI.3) informations complémentaires du présent avis
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
9,145,916.38 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Scarna construction
Adresa poștală: 9 rue de Santes
Localitatea: Haubourdin
Codul poștal: 59320
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.