Publications Office of the EU
Belgia-Anvers: Endoscoape - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Anvers: Endoscoape

  • Publicată
    01/07/2017
  • Termenul-limită
    17/08/2017
  • Deschiderea ofertelor
    17/08/2017
  • Contract atribuit
    15/01/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Locul de executare
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Locația achizitorului
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33168100 Endoscoape
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,432,792.43 EUR
Numărul de referință al procedurii
2016/049
Descriere

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/08/2017 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,432,792.43 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Adresa poștală: Boomsesteenweg 77
Localitatea: Aartselaar
Codul poștal: 2630
Țara: BEL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.