Publications Office of the EU
Spania-Toledo: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Spania-Toledo: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe

  • Anunțată
    26/07/2023
  • Publicată
    13/10/2023
  • Termenul-limită
    26/10/2023
  • Deschiderea ofertelor
    31/10/2023
  • Contract atribuit
    02/01/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES425 Toledo
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
307,339.82 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
69,468.49 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
2023/010448
Descriere

Furnizarea de lapte în școli 2023-2024
Insulele

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Numărul de înregistrare național: S1911001D
Adresa poștală: Pintor Matías Moreno, 4
Localitatea: Toledo
Codul NUTS: ES425
Codul poștal: 45071
Țara: ESP
Persoană de contact: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Adresa principală: http://contratacion.castillalamancha.es/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/10/2023 12:30
Codul CPV

15000000 - Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe

15500000 - Produse lactate

15511000 - Lapte

15510000 - Lapte şi smântână

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.