Publications Office of the EU
Reînnoirea rețelei Hemgatan, Sandviken - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Reînnoirea rețelei Hemgatan, Sandviken

  • Contract atribuit
    02/09/2026
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Sandviken Energi AB
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,970,015.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
SEAB 2026/27
Descriere

Prezenta procedură de ofertare se referă la reluarea procedurii concurențiale pentru acordul-cadru/domeniul de acord: DIS Land and Construction SEAB 35931, Land and Construction SEAB. Sandviken Energi Vatten AB va efectua reînnoirea rețelei la Hemgatan în Sandviken. Contractul include reînnoirea conductelor de apă și apă uzată și construirea de noi conducte de apă pluvială. Lucrările sunt efectuate cu arbori tradiționali și includ măsuri de service, precum și soluții temporare pentru a asigura funcționarea bunurilor în cauză în timpul perioadei de construcție.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Se upphandling
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
2,970,015.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Furuviks Grävtjänst AB
Adresa poștală:
Localitatea: Gävle
Codul poștal: 803 09
Țara:
Denumirea oficială: Markax AB
Adresa poștală:
Localitatea: Gävle
Codul poștal: 802 93
Țara:
Denumirea oficială: Bj Markbyggnads Aktiebolag
Adresa poștală:
Localitatea: Sandviken
Codul poștal: 811 32
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.