Publications Office of the EU
Portugalia-Coimbra: Servicii de catering pentru şcoli - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Coimbra: Servicii de catering pentru şcoli

  • Publicată
    05/06/2023
  • Termenul-limită
    13/06/2023
  • Deschiderea ofertelor
    14/06/2023
  • Contract atribuit
    07/10/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Município de Coimbra
Locul de executare
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Locația achizitorului
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55524000 Servicii de catering pentru şcoli
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
20,379,294.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
17,522,980.35 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
CPI_4/23
Descriere

Aquisição de serviços para fornecimento de refeições confecionadas e transportadas em refeitórios escolares dos estabelecimentos de educação/ensino da rede pública do Município de Coimbra

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Município de Coimbra
Numărul de înregistrare național: 506415082
Adresa poștală: Praça 8 de Maio
Localitatea: Coimbra
Codul NUTS: PT16E
Codul poștal: 3000-300
Țara: PRT
Adresa principală: www.cm-coimbra.pt
Electronic via:
https://community.vortal.biz/sts/Login?SkinName=Vortalgov
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/06/2023 09:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.