Publications Office of the EU
Spania-Torredembarra: Servicii de gestionare publicitară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Torredembarra: Servicii de gestionare publicitară

  • Publicată
    19/03/2019
  • Termenul-limită
    14/04/2019
  • Deschiderea ofertelor
    23/04/2019
  • Contract atribuit
    10/07/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ayuntamiento de Torredembarra
Locul de executare
NUTS code: ES514 Tarragona
Locația achizitorului
NUTS code: ES514 Tarragona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79341200 Servicii de gestionare publicitară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
308,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
AG11/G526/19/03
Descriere

Servicio de inserción de la publicidad de las campañas institucionales, anuncios oficiales y esquelas del Ayuntamiento de Torredembarra en los medios de comunicación.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ayuntamiento de Torredembarra
Numărul de înregistrare național: P4315500A
Adresa poștală: Plaça del Castell, 8
Localitatea: Torredembarra
Codul NUTS: ES514
Codul poștal: 43830
Țara: ESP
Persoană de contact: Ajuntament de Torredembarra
Adresa principală: http://www.torredembarra.cat
Electronic via:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/perfil/torredembarra
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/04/2019 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
308,000.00 EUR
Valoare contractată finală
240,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Medialog Comunications, S. L.
Adresa poștală:
Localitatea: Calafell
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.