Publications Office of the EU
Serviciul și suportul stratului logic al rețelei Liberecké IS, a.s. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Serviciul și suportul stratului logic al rețelei Liberecké IS, a.s.

  • Publicată
    08/04/2026
  • Termenul-limită
    13/04/2026
  • Contract atribuit
    02/06/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Liberecká IS, a.s.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72253200 Servicii de asistenţă pentru sisteme
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
9,600,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
9,600,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
LIS-SLVS
Descriere

Obiectul contractului de achiziții publice este furnizarea de servicii de întreținere și de supraveghere a stratului logic al rețelei autorității contractante, inclusiv furnizarea de echipamente de înlocuire în caz de defecțiuni. Specificația detaliată a obiectului executării este prevăzută în specificația tehnică și în proiectul de contract pentru furnizarea de servicii de asistență operațională, care fac parte integrantă din documentația de licitație.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Valoarea estimată
9,600,000.00 CZK
Valoare contractată finală
9,600,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NET-SYSTEM s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Codul poștal: 46001
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.