Publications Office of the EU
Germania-Berlin: Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Berlin: Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe

  • Contract atribuit
    31/03/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
Locul de executare
NUTS code: DE3 Berlin
Locația achizitorului
NUTS code: DE300 Berlin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79400000 Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
538,200.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Ausbau einer Breitbandversorgung LTE des Mobilfunks für die Kunden der BVG

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
538,200.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Forbeyond consors GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: kiel
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.