Publications Office of the EU
Slovacia-Bratislava: Pachete software analitice sau ştiinţifice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovacia-Bratislava: Pachete software analitice sau ştiinţifice

  • Anunțată
    27/06/2013
  • Publicată
    04/07/2013
  • Termenul-limită
    16/08/2013
  • Anulată
    10/04/2015
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Centrum vedecko-technických informácií SR
Locul de executare
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48461000 Pachete software analitice sau ştiinţifice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Predmetom zákazky je dodanie komplexného riešenia systému pre univerzálne vyhľadávanie a analýzu vyhľadávaných informácií, ukladanie dát z elektronických štruktúrovaných a neštruktúrovaných informačných zdrojov do vlastného agregovaného indexu, vrátane možnosti extrakcie termínov z abstraktov a plných textov. Dodaný softvérový nástroj musí umožniť prehľadávanie a získavanie obsahu z vybraných dátových zdrojov dostupných v rámci CVTI SR, indexovať a získavať obsah najmä zo slovenských a českých internetových zdrojov za účelom získania analyzovania informácii z oblasti vedy a výskumu neskreslených komerčnými vyhľadávačmi a zobrazovať výsledky vyhľadávania podľa rôznych voliteľných kritérií, primárne podľa relevancie pre konkrétneho používateľa.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/08/2013 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
800,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.