Publications Office of the EU
Spania-Tarazona: Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Tarazona: Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide

  • Publicată
    04/05/2021
  • Anulată
    11/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    14/06/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Locul de executare
NUTS code: ES243 Zaragoza
Locația achizitorului
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511100 Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,620,190.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
122/2021
Descriere

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Numărul de înregistrare național: P5000029H
Adresa poștală: Plaza Carmen Viejo, 14
Localitatea: Tarazona
Codul NUTS: ES243
Codul poștal: 50500
Țara: ESP
Persoană de contact: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/06/2021 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,620,190.00 EUR
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.