Publications Office of the EU
Franţa-Rodez: Tichete de masă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Rodez: Tichete de masă

  • Publicată
    25/03/2022
  • Termenul-limită
    25/04/2022
  • Deschiderea ofertelor
    25/04/2022
  • Contract atribuit
    08/06/2022
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
cté d'agglomération du Grand Rodez
Locul de executare
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30199770 Tichete de masă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2022104
Descriere

fourniture de titres restaurant

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: cté d'agglomération du Grand Rodez
Adresa poștală: 17 rue Aristide Briand
Localitatea: Rodez Cedex 9
Codul NUTS: FRJ22
Codul poștal: 12035
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.rodezagglo.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/04/2022 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
800,000.00 EUR
Valoare contractată finală
800,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: up
Adresa poștală:
Localitatea: Gennevilliers
Codul poștal: 92230
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.