Publications Office of the EU
Polonia-Bierutów: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Bierutów: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    29/03/2021
  • Termenul-limită
    04/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    04/05/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: PL518 Wrocławski
Locația achizitorului
NUTS code: PL518 Wrocławski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
ZP.2710.1.2021
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych przekazanych przez Gminną Spółkę Komunalną Bierkom Sp. z o.o.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/bierkom
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/05/2021 12:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.