Publications Office of the EU
Germania-Mainz: Servicii de arhitectură şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Mainz: Servicii de arhitectură şi servicii conexe

  • Publicată
    25/09/2023
  • Termenul-limită
    24/10/2023
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Gebäudewirtschaft der Stadt Mainz
Locul de executare
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71200000 Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
388,227.71 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Neubau, Erweiterung und Sanierung des Schulgebäudes nach HOAI 2021 §33 ff.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.subreport.de/E47243436
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
388,227.71 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.