Publications Office of the EU
Spania-Salamanca: Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Salamanca: Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie

  • Publicată
    11/04/2022
  • Termenul-limită
    10/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    30/06/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Locul de executare
NUTS code: ES415 Salamanca
Locația achizitorului
NUTS code: ES415 Salamanca
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09000000 Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
259,200.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
TUR 2022/1
Descriere

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Numărul de înregistrare național: A37400215
Adresa poștală: Plaza Mayor 32
Localitatea: Salamanca
Codul NUTS: ES415
Codul poștal: 37002
Țara: ESP
Persoană de contact: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/06/2022 08:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
259,200.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.