Publications Office of the EU
Regatul Unit-Barking: Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Regatul Unit-Barking: Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială

  • Publicată
    24/10/2018
  • Termenul-limită
    29/11/2018
  • Deschiderea ofertelor
    29/11/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
London Borough of Barking and Dagenham
Locul de executare
NUTS code: UKI52 Barking & Dagenham and Havering
Locația achizitorului
NUTS code: UKI52 Barking & Dagenham and Havering
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

London Borough of Barking and Dagenham is carrying out this procurement exercise as a competitive open tender procedure for the provision of Supported Living (including Specialist Floating Support under a Framework Agreement with call-offs) to provide the supported living (including Specialist Floating Support as detailed in the specification):
Lot 1 — Accommodation Based:
— Mental health,
— Mental Health — Forensic,
— Vulnerable adults — Substance Misuse,
— Learning Disabilities,
— Learning Disabilities with complex physical health needs,
Lot 2 — Floating Support:
— Mental health,
— Vulnerable Adults,
— Vulnerable adults – Substance Misuse,
— Learning Disabilities,
— Learning Disabilities with complex physical health needs,
— Behaviours that Challenge.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: London Borough of Barking and Dagenham
Adresa poștală: 4th floor Roycraft House
Localitatea: Barking
Codul NUTS: UKI52
Codul poștal: IG11 8HE
Țara: GBR
Adresa principală: www.lbbd.gov.uk
Electronic via:
www.lbbd.bravosolution.co.uk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/11/2018 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.