Publications Office of the EU
Franţa-Ruy-Montceau: Servicii de asigurare contra accidentelor şi de asigurare de sănătate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Ruy-Montceau: Servicii de asigurare contra accidentelor şi de asigurare de sănătate

  • Publicată
    22/09/2015
  • Termenul-limită
    03/11/2015
  • Contract atribuit
    26/11/2015
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Commune de Ruy-Montceau
Locul de executare
NUTS code: FRK24 Isère
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66512000 Servicii de asigurare contra accidentelor şi de asigurare de sănătate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
27,324.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
CC RUY 2015 AP
Descriere

Le Marché concerne les risques suivants:
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires affiliés à la Cnracl,
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires non- affiliés et des
agents non — titulaires.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
27,324.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pillot Courtier — Genworth assureur
Adresa poștală: 19 boulevard de Saint-Martin
Localitatea: Aire-sur-la-Lys
Codul poștal: 62120
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.