Publications Office of the EU
Spania-Badajoz: Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Badajoz: Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat

  • Publicată
    24/08/2021
  • Termenul-limită
    20/09/2021
  • Deschiderea ofertelor
    21/09/2021
  • Contract atribuit
    13/01/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Locul de executare
NUTS code: ES431 Badajoz
Locația achizitorului
NUTS code: ES431 Badajoz
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
324,768.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
187,329.55 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
351/21
Descriere

Suministro, entrega e instalación de diverso mobiliario y equipamiento necesarios para los Parques de Bomberos de Jerez de los Caballeros, Herrera del Duque, Don Benito-Villanueva de la Serena y Llerena, siendo estos de nueva construcción y pertenecientes al Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de la Diputación de Badajoz

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Numărul de înregistrare național: P0600043D
Adresa poștală: Felipe Checa, 23
Localitatea: Badajoz
Codul NUTS: ES431
Codul poștal: 06071
Țara: ESP
Persoană de contact: Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Adresa principală: https://licitacion.dip-badajoz.es/licitacion/UltimosExpte.do
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/09/2021 09:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.