Publications Office of the EU
Franţa-Laval: Servicii de asigurare a bunurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Laval: Servicii de asigurare a bunurilor

  • Publicată
    27/09/2018
  • Termenul-limită
    05/11/2018
  • Deschiderea ofertelor
    05/11/2018
  • Contract atribuit
    24/12/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Centre hospitalier de Laval
Locul de executare
NUTS code: FRG03 Mayenne
Locația achizitorului
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66515200 Servicii de asigurare a bunurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
200,035.72 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
365,266.12 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Descriere

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achat-hopital.com/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/11/2018 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.