Publications Office of the EU
Cehia-Brno: Osciloscoape - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Brno: Osciloscoape

  • Publicată
    03/06/2022
  • Termenul-limită
    01/07/2022
  • Deschiderea ofertelor
    01/07/2022
  • Contract atribuit
    12/08/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut
Locul de executare
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38342000 Osciloscoape
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,950,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,947,246.90 CZK
Numărul de referință al procedurii
10/2022-62
Descriere

Předmětem zakázky je dodávka dvou osmikanálových osciloskopů, které umožňují efektivní ladění smíšených signálů na velmi rychlých, výkonových a vysokonapěťových elektrických zařízeních. Vybavení těchto osciloskopů je zaměřeno na měření ve vícefázové výkonové elektronice a v průmyslové komunikaci. Vedle základních sond budou obsahovat sadu proudových sond a sadu diferenčních sond pro bezpečné měření na vysokém napětí. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut
Numărul de înregistrare național: 00216305
Adresa poștală: Purkyňova 656/123
Localitatea: Brno
Codul NUTS: CZ064
Codul poștal: 61200
Țara: CZE
Persoană de contact: Ing. Věra Lyčková, LL.M.
Adresa principală: http://www.vutbr.cz/
Electronic via:
https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/523365
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/07/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
4,950,000.00 CZK
Valoare contractată finală
4,947,246.90 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o.
Adresa poștală: Československé armády 923/15
Localitatea: Poděbrady
Codul poștal: 29001
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.