Publications Office of the EU
Jord fra genbrugspladser - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jord fra genbrugspladser

  • Publicată
    11/06/2026
  • Termenul-limită
    31/07/2026
  • Deschiderea ofertelor
    31/07/2026
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
I/S Norfors - Norfors
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90522400 Curăţarea şi tratarea solului
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
10,000,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
tel 08/06-2026
Descriere

Modtagelse, behandling og nyttiggørelse af jord fra 6 genbrugspladserEstimeret mængde: ca. 8.500 tons pr. år

Metoda de depunere
Electronic via:
https://permalink.mercell.com/285502953.aspx
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://permalink.mercell.com/285502953.aspx
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/07/2026 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
10,000,000.00 DKK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.