Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Lucrări de construcţii de instituţii şcolare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Lucrări de construcţii de instituţii şcolare

  • Publicată
    07/06/2011
  • Termenul-limită
    02/08/2011
  • Deschiderea ofertelor
    03/08/2011
  • Contract atribuit
    12/04/2012
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45214200 Lucrări de construcţii de instituţii şcolare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,499,403.34 EUR
Numărul de referință al procedurii
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Descriere

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/08/2011 10:30
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
6,000,000.00 EUR
Valoare contractată finală
10,499,403.34 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Adresa poștală: Rua Joaquim Marques, nº 34
Localitatea: Ponta Delgada
Codul poștal: 9501-950
Țara: PRT

Denumirea oficială: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Adresa poștală: Rua Joaquim Marques, nº 34
Localitatea: Ponta Delgada
Codul poștal: 9500-950
Țara: PRT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.