Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Servicii de acordare de credit - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Servicii de acordare de credit

  • Publicată
    27/07/2011
  • Termenul-limită
    01/09/2011
  • Deschiderea ofertelor
    01/09/2011
  • Contract atribuit
    28/09/2011
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL524 Opolski
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66113000 Servicii de acordare de credit
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,472,208.33 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,702,966.77 PLN
Numărul de referință al procedurii
ZP.271.1.11.2011
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/09/2011 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,472,208.33 PLN
Valoare contractată finală
2,702,966.77 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Adresa poștală: ul. Książąt Opolskich 29
Localitatea: Opole
Codul poștal: 45-005
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.