Publications Office of the EU
Italia-Brescia: Servicii de colectare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Italia-Brescia: Servicii de colectare a deşeurilor menajere

  • Publicată
    01/10/2016
  • Termenul-limită
    04/11/2016
  • Deschiderea ofertelor
    10/11/2016
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Provincia di Brescia
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITC47 Brescia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,476,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servizio di raccolta rifiuti urbani e assimilati con raccolta differenziata, gestione del centro di raccolta comunale e avvio a recupero/smaltimento di tutte le frazioni di raccolta rifiuti e spazzamento strade. Periodo 1.1.2017-31.12.2018 — Comune di Stezzano (BG).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Provincia di Brescia
Adresa poștală: Via Musei 32
Localitatea: Brescia
Codul NUTS: ITC47
Codul poștal: 25121
Țara: ITA
Adresa principală: http://www.provincia.brescia.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/11/2016 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,476,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.