Publications Office of the EU
România-Târgoviște: Antibacterieni pentru uz sistemic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

România-Târgoviște: Antibacterieni pentru uz sistemic

  • Publicată
    20/01/2018
  • Termenul-limită
    23/02/2018
  • Deschiderea ofertelor
    26/03/2018
  • Contract atribuit
    16/05/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Locul de executare
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
9,377,144.30 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
396
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/03/2018 18:00
Locul de executare
Codul CPV

33651100 - Antibacterieni pentru uz sistemic

33675000 - Antihistaminice pentru uz sistemic

33631500 - Corticosteroizi de uz dermatologic şi preparate dermatologice

33698000 - Produse pentru uz clinic

33621300 - Preparate împotriva anemiei

33621100 - Antitrombotice

33642200 - Corticosteroizi pentru uz sistemic

33661000 - Medicamente pentru sistemul nervos

33613000 - Laxative

33622700 - Blocanţi de calciu

33632200 - Miorelaxanţi

33692210 - Soluţii pentru nutriţie parenterală

33693300 - Tratament în caz de dependenţă

33615100 - Insulină

33691200 - Antihelmintice

33617000 - Suplimente minerale

33651300 - Antimicobacteriacee

33651500 - Imunoseruri şi imunoglobuline

33661700 - Alte medicamente pentru sistemul nervos

33622300 - Diuretice

33661500 - Psiholeptice

33622100 - Medicamente utilizate în cardiologie

33641200 - Alte medicamente pentru ginecologie

33661300 - Antiepileptice

33661100 - Anestezice

33692700 - Soluţii de glucoză

33610000 - Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism

33690000 - Diverse medicamente

33692500 - Soluţii injectabile

33614000 - Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale

33652200 - Terapeutică pentru patologia endocrină

33673000 - Medicamente împotriva maladiilor obstructive ale căilor respiratorii

33652300 - Imunosupresoare

33631400 - Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic

33621400 - Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii

33621200 - Antihemoragice

33621000 - Medicamente pentru sânge şi pentru organele hematopoietice

33640000 - Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni

33642300 - Terapeutică pentru patologia tiroidiană

33642100 - Hormoni hipofizari, hipotalamici şi analogi

33611000 - Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate

33622800 - Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin

33622600 - Betablocanţi

33630000 - Medicamente utilizate în dermatologie şi pentru sistemul musculo-scheletic

33632100 - Antiinflamatoare şi antireumatismale

33615000 - Medicamente pentru diabet

33670000 - Medicamente pentru sistemul respirator

33651200 - Antimicotice pentru uz sistemic

33697100 - Preparate pentru spălături intestinale

33651400 - Antivirale pentru uz sistemic

33674000 - Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului

33695000 - Toate celelalte produse neterapeutice

33622400 - Vasoprotectoare

33661600 - Psihoanaleptice

33622200 - Antihipertensive

33661200 - Analgezice

33612000 - Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale

33662100 - Medicamente pentru oftalmologie

33631100 - Antifungice de uz dermatologic

33692200 - Produse pentru nutriţie parenterală

33616000 - Vitamine

33692400 - Soluţii pentru perfuzii

33141000 - Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice

33140000 - Consumabile medicale

33100000 - Echipamente medicale

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.