Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Ascensoare, schipuri, dispozitive de ridicare, scări şi trotuare rulante - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

AT-Sankt Pölten: Ascensoare, schipuri, dispozitive de ridicare, scări şi trotuare rulante

  • Publicată
    14/07/2011
  • Termenul-limită
    10/08/2011
  • Deschiderea ofertelor
    11/08/2011
  • Contract atribuit
    24/02/2012
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42416000 Ascensoare, schipuri, dispozitive de ridicare, scări şi trotuare rulante
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,978,070.24 EUR
Numărul de referință al procedurii
BD6-LKH-91/120-2011
Descriere

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/08/2011 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,978,070.24 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: KONE AG
Adresa poștală: Peppertstraße 33/6
Localitatea: Sankt Pölten
Codul poștal: 3100
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.