Publications Office of the EU
Un cadru unic pentru furnizarea serviciilor Cisco Umbrella, Secure Access și Duo - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Un cadru unic pentru furnizarea serviciilor Cisco Umbrella, Secure Access și Duo

  • Publicată
    14/07/2025
  • Termenul-limită
    01/08/2025
  • Deschiderea ofertelor
    01/08/2025
  • Contract atribuit
    06/01/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Local Government Management Agency
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: IE061 Dublin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72268000 Servicii de furnizare de software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,000,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Serviciile cuprind furnizarea unui singur furnizor către sectorul administrației locale pentru a sprijini utilizarea și adoptarea următoarelor produse Cisco DUO Umbrella Secure Access

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6102450
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6102450
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/08/2025 13:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: As per RFT
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
6,000,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Paradyn
Adresa poștală:
Localitatea: Dublin
Codul poștal: D18 TY75
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.