Publications Office of the EU
Prestarea unui serviciu de colectare și transport al deșeurilor municipale de la proprietarii de proprietăți rezidențiale și semirezidente situate în comuna Trzebnica Insulele - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Prestarea unui serviciu de colectare și transport al deșeurilor municipale de la proprietarii de proprietăți rezidențiale și semirezidente situate în comuna Trzebnica Insulele

  • Contract atribuit
    20/11/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gmina Trzebnica
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL518 Wrocławski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
6,789,667.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
ZP.271.21.2023
Descriere

Domeniul de aplicare al contractului include: Partea 1 – colectarea și transportul deșeurilor municipale nesegregate (mixte), precum și colectarea și transportul deșeurilor municipale separate și colectate selectiv de pe proprietăți rezidențiale și semirezidente situate în municipiul Trzebnica, precum și dotarea acestor proprietăți cu o cantitate suficientă de saci pentru colectarea deșeurilor municipale selective. Partea 2 – exploatarea și exploatarea punctului selectiv municipal al colecției municipale de deșeuri.
Insulele

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Najniższa cena
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
6,789,667.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA - ERGO Sp. z o.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Trzebnica
Codul poștal: 55-100
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.