Publications Office of the EU
Spania-Elche: Servicii de sănătate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Spania-Elche: Servicii de sănătate

  • Publicată
    23/07/2014
  • Termenul-limită
    08/09/2014
  • Contract atribuit
    06/11/2014
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Universidad Miguel Hernández de Elche
Locul de executare
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85100000 Servicii de sănătate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
160,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
160,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
29/14
Descriere

Servicio de vigilancia de la salud para la Universidad Miguel Hernández de Elche.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Universidad Miguel Hernández de Elche
Adresa poștală: av. de la Universidad, s/n. Edificio Rectorado Consejo Social
Localitatea: Elche
Codul poștal: 03202
Țara: ESP
Persoană de contact: Registro General
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
160,000.00 EUR
Valoare contractată finală
160,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Oficina Técnica de Prevensión, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea:
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.