Publications Office of the EU
F-Saint-Michel-sur-Orge: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Saint-Michel-sur-Orge: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi

  • Publicată
    15/03/2012
  • Termenul-limită
    24/04/2012
  • Contract atribuit
    03/07/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ville de Saint-Michel-sur-Orge
Locul de executare
NUTS code: FR104 Essonne
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
400,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
12ELAGUA
Descriere

Elle concerne les travaux d'élagage, d'abattage, d'essouchement, d'entretien de pieds d'arbres (désherbant) et de traitement phytosanitaire dans les parcs, squares, places, espaces verts d'accompagnement et voies, sur le patrimoine arboricole de la commune de Saint-Michel-sur-Orge. Les spécifications techniques sont indiquées dans le cahier des clauses techniques particulières (CCTP).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ville de Saint-Michel-sur-Orge
Adresa poștală: bureau des marchés publics, 16 rue de l'Eglise
Localitatea: Saint-Michel-sur-Orge
Codul poștal: 91240
Țara: FRA
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
400,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: société Nouvelle Etienne Pelle
Adresa poștală: BP 5071 avenue André Maginot
Localitatea: Vitry-sur-Seine Cedex
Codul poștal: 94401
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.