Publications Office of the EU
Germania-Ilmenau: Maşini cu comandă digitală pentru prelucrarea metalelor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Ilmenau: Maşini cu comandă digitală pentru prelucrarea metalelor

  • Publicată
    07/06/2019
  • Termenul-limită
    18/07/2019
  • Deschiderea ofertelor
    18/07/2019
  • Contract atribuit
    12/08/2019
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Locul de executare
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Locația achizitorului
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42632000 Maşini cu comandă digitală pentru prelucrarea metalelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
250,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
249,854.55 EUR
Numărul de referință al procedurii
TU-053/19-24-MN
Descriere

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Adresa poștală: Max-Planck-Ring 14
Localitatea: Ilmenau
Codul NUTS: DEG0F
Codul poștal: 98693
Țara: DEU
Adresa principală: http://www.tu-ilmenau.de
Electronic via:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/07/2019 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
250,000.00 EUR
Valoare contractată finală
249,854.55 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DMG Mori Academy GmbH
Adresa poștală: Gildemeisterstraße 60
Localitatea: Bielefeld
Codul poștal: 33689
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.