Publications Office of the EU
Gara Lotul 87 - Sistem de gestionare a energiei și de vizualizare a proceselor pentru tehnologia sistemelor de construcție - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Gara Lotul 87 - Sistem de gestionare a energiei și de vizualizare a proceselor pentru tehnologia sistemelor de construcție

  • Publicată
    11/07/2024
  • Termenul-limită
    09/08/2024
  • Deschiderea ofertelor
    09/08/2024
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wohnungsbaugesellschaft der Stadt Wittenberge mbH
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE40F Prignitz
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45330000 Lucrări de instalaţii de apă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
280,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
WB-BHF-87
Descriere

În numele asociației de locuințe a orașului Wittenberge mbH, are loc renovarea completă a clădirii de recepție a gării din Wittenberge. Clădirea stației listate (monument unic) este situată în fața gării (Salomon-Herz-Platz) a orașului Wittenberge. La est de clădire se află platforma principală și corpul căii ferate. Suprafața brută (GFA) a clădirii este de 7.564 m2 Clădirea este împărțită în patru componente în funcție de timpul de construcție și de utilizare: - BT A: clădire de zidărie cu trei etaje din 1846, pivniță cu pereți exteriori din piatră de câmp și pereți intermediari din zidărie de cărămidă, tavan de podea peste KG parțial ca tavane de cărămidă, parțial solid, tavane de etaj superior din grinzi de lemn cu podea falsă, podea platformă plană cu grinzi de acoperiș din lemn, acoperiș înclinat plat cu capac din bitum / carton gudron; BT A vacantă - BT B1 și B2: clădire de zidărie cu două etaje ca extensie în 1873, pivniță cu zidărie de cărămidă, tavan de podea deasupra KG ca plafoane de cărămidă, parțial mai târziu solid, tavan de etaj superior grinzi din lemn cu podea falsă, acoperiș târâtor cu grinzi de acoperiș din lemn, acoperiș înclinat plat cu capac din bitum / carton gudron; BT B1 cu sală cu două etaje, BT B2 în uz (sala de birouri și de funcții Deutsche Bahn) - BT C: clădire de zidărie cu un singur etaj ca extensie în 1924, subsol parțial, pereți exteriori din beton in situ, plafoane deasupra KG: Plăci de piatră din oțel între grinzi Dimensiuni totale ale clădirii (cea mai mare extensie) Lățimea clădirii: adâncimea clădirii de aprox. 112 m: înălțimea clădirii de aprox. 25 m: aprox. 17m

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE968NA
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE968NA
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/08/2024 10:05
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
280,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.