Publications Office of the EU
E-Barcelona: Lucrări de întreţinere a drumurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Barcelona: Lucrări de întreţinere a drumurilor

  • Publicată
    22/09/2011
  • Termenul-limită
    15/11/2011
  • Deschiderea ofertelor
    16/11/2011
  • Contract atribuit
    28/12/2011
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Consell Comarcal del Barcelones
Locul de executare
NUTS code: ES511 Barcelona
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233141 Lucrări de întreţinere a drumurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
453,932.50 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
321,338.81 EUR
Numărul de referință al procedurii
EXPEDIENTE 2011/32CT
Descriere

Dirección facultativa del mantenimiento integral de la ronda de dalt y de la ronda litoral de Barcelona y del tramo municipal de la Gran Via Norte.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/11/2011 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
453,932.50 EUR
Valoare contractată finală
321,338.81 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SGS Tecnos, SA
Adresa poștală: Trespaderne, 29
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28042
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.