Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii de curăţare a construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii de curăţare a construcţiilor

  • Publicată
    12/05/2023
  • Termenul-limită
    07/06/2023
  • Deschiderea ofertelor
    15/06/2023
  • Contract atribuit
    23/08/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
548,024.40 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
211,781.01 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
LOT52/23
Descriere

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Numărul de înregistrare național: Q2818002D
Adresa poștală: c/ Serrano 117
Localitatea: Madrid
Codul NUTS: ES300
Codul poștal: 28006
Țara: ESP
Persoană de contact: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Adresa principală: http://www.csic.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/06/2023 11:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.